top of page

REPRODÜKSİYON

1/6

Konusunda uzman ekibimiz, bütün baskı tekniklerinde (Ofset, Flekso, Serigrafi, Digital, Gravür, Retrogravür, Masterflex vs...), henüz baskı kalıpları yapılmadan önce hassas renk kontrollerini kalibre edilmiş ekranlarda yaparlar. Ayrıca, baskı şişmelerini, sapmaları üretici firmanın parametreleri doğrultusunda ayarlar.

Bu işlemlerin sonucunda renkler, tasarım üzerindeki objeler ve en küçük detaylar bile istenildiği gibi baskı üzerinde görülür. Bu tekniğe özellikle flekso baskılarda çok ihtiyaç duyulmaktadır. Flekso baskı tekniği ile üretilen Shrink, koli, poşet, aluminyum içecek tenekeleri vs... ürünlerde çok iyi sonuçlar elde edebilmek için mutlaka reprodüksiyon çalışmaları yapılmalıdır. 

Özellikle aluminyum içecek tenekeleri üzerine yapılan baskılar, üretim şekli sebebiyle çok kötü sonuçlar vermektedir. Firmamız, 25 yıllık tecrübesi ile tüm Türkiye ve Ortadoğuda üretilen içecek kutularının Reprodüksiyon çalışmalarını yapmaktadır.

Ekibimiz ayrıca yapılan tasarımları 3D olarak müşterilerine sunabilmektedir. Yukarıda görülen resimler 3D olarak hazırlanmıştır.

 

bottom of page