REPRODÜKSİYON

1/6

Konusunda uzman ekibimiz, bütün baskı tekniklerinde (Ofset, Flekso, Serigrafi, Digital, Gravür, Retrogravür, Masterflex vs...), henüz baskı kalıpları yapılmadan önce hassas renk kontrollerini kalibre edilmiş ekranlarda yaparlar. Ayrıca, baskı şişmelerini, sapmaları üretici firmanın parametreleri doğrultusunda ayarlar.

Bu işlemlerin sonucunda renkler, tasarım üzerindeki objeler ve en küçük detaylar bile istenildiği gibi baskı üzerinde görülür. Bu tekniğe özellikle flekso baskılarda çok ihtiyaç duyulmaktadır. Flekso baskı tekniği ile üretilen Shrink, koli, poşet, aluminyum içecek tenekeleri vs... ürünlerde çok iyi sonuçlar elde edebilmek için mutlaka reprodüksiyon çalışmaları yapılmalıdır. 

Özellikle aluminyum içecek tenekeleri üzerine yapılan baskılar, üretim şekli sebebiyle çok kötü sonuçlar vermektedir. Firmamız, 25 yıllık tecrübesi ile tüm Türkiye ve Ortadoğuda üretilen içecek kutularının Reprodüksiyon çalışmalarını yapmaktadır.

Ekibimiz ayrıca yapılan tasarımları 3D olarak müşterilerine sunabilmektedir. Yukarıda görülen resimler 3D olarak hazırlanmıştır.

 

MERKEZ : 296/2 sokak No:43/2                   Kazım Dirik Mah. Bornova - İZMİR

Telefon : 0 232 462 33 24 - 462 33 29

info@egectp.com

www.egectpdijital.com

www.egectp.com

FABRIKA : Ozan Abay Caddesi No:50 Adalet Mahallesi Bayraklı - İZMİR

Telefon : 0 531 88 66 0 99

  • Instagram Sosyal Simge
  • Facebook Social Icon